Sıkça Sorulan Sorular

1- Web Sitesi Kurma Rehberi Nedir?

Dünya'nın en kolay web sitesi kurma yöntemini öğreten, e-kitap formatında hazırlanmış bir eğitim rehberidir. Sunucu, alan adı ve ek servis hizmetleri sunmaz. Bu hizmetler için tavsiyeler ve öneriler içerir.

2- Hangi Kategoriler de Siteler Açabilirim?

Kurumsal Firma Sitesi, Kobi Sitesi, Kişisel Site, Haber Sitesi, Oyun Sitesi, Moda ve Sağlık Sitesi, Film Sitesi, Rehber Sitesi, Yemek Tarifleri Sitesi vb. gibi aklınıza gelecek tüm kategorilerde web sitesi açabilirsiniz.

3- Yetişkin İçerikli (+18) Siteler Açabilir miyim?

Hayır.

4- Mobil Uyumlu Web Siteleri Kurabilir miyim?

Evet. Mobil uyumlu web siteleri kurabilirsiniz.

5- Herhangi Bir Konu da Uzman Olmak Gerekli mi?

Kesinlikle hayır.  Web Sitesi Kurma Rehberi, hiç bir konuda uzman olmanızı gerektirecek bilgiler içermez.

6- İstediğim Kadar İnternet Sitesi Açabilir miyim?

Evet. Farklı, farklı istediğiniz her kategoride istediğiniz kadar site açabilirsiniz.

7- Nasıl Bir Bilgisayarım Olmalı?

Rehberi sorunsuz şekilde okumak ve kendi web sitenizi kurmak için sıradan bir bilgisayarınız olması yeterlidir.

8- Rehberin Fiyatı Ne Kadar?

Herkes faydalansın diye, kısa bir süreliğine 79 TL (KDV Dahil) olarak satışa çıkarılmıştır.

9- Ekstra Ücret Ödeyecek miyim?

Web sitenizi kurmak ve yayınlamak için sunucu, alan adı ve ek hizmetlere ihtiyacınız olacaktır. Bu hizmetlerden faydalanmak için rehber içeriğinde ekstra satın almalar sunacaktır.

10- Ekstra Ücretler Size mi Ödenecek?

Hayır. Web sitenizi yayınlamak ve 7/24 sorunsuz bir şekilde yayında kalmasını sağlamak için bahsettiğimiz ek hizmetlere ihtiyacınız var. Bu yüzden, bu hizmetleri sorunsuz şekilde veren uluslararası ölçekli şirketleri tercih ettik. Ödemeler alacağınız hizmetler için bu şirketlere yapılacak.

11- Rehberi Nasıl Satın Alırım?

Web Sitesi Kurma Rehberi, bilgisayarınıza yükleyerek indirebileceğiniz dijital bir e-kitap olduğu için günün 7/24 her saati, hiç vakit kaybetmeden hemen satın alabilirsiniz.

12- Ödeme Yöntemleri Neler?

Sizlere bir çok ödeme yöntemi sunduk. Havale, EFT, kredi kartı ve diğer ödeme seçeneklerini kullanarak ürünü satın alabilirsiniz.

13- Taksit Seçeneği Var mı?

Evet. Kredi kartı ile ödemelerinizde taksit seçeneği mevcuttur. Ödeme sayfasından taksit seçeneklerinizi görebilirsiniz.

14- Rehber Elime Nasıl Ulaşır?

Web Sitesi Kurma Rehberi fiziksel bir ürün değildir. Bilgisayarınıza indirebileceğiniz,  e-kitap şeklinde tamamen dijital olarak hazırlanmıştır. Herhangi bir şekilde kargo ücreti ve bekleme süresi yoktur.

15- Rehberi Nereden ve Nasıl Yükleyeceğim?

Satın alma işlemi tamamlandıktan sonra, her kullanıcı için özel şifrelenmiş yükleme sayfasına yönlendirileceksiniz. Yükleme sayfasında size özel oluşturulmuş şifreyi kaybetmeyeceğiniz bir yere not alın. Bu sayfadan ürünü bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Satın alma sayfasına ulaşmak için burayı tıklayabilirsiniz.

16- Rehberi Nasıl Okuyabilirim?

Yükleme sayfasında size özel oluşturulmuş ürün şifresini kullanarak, ''Adobe Acrobat Reader'' ile rehberi sorunsuz bir şekilde okuyabilirsiniz. Eğer bilgisayarınızda ''Adobe Acrobat Reader'' programı kurulu değilse buraya tıklayarak ücretsiz olarak bilgisayarınıza indirip, kullanabilirsiniz.

17- Teknik Destek Veriyor musunuz?

Evet.  Rehber içerisinde bulunan sadece kullanıcılarımıza özel teknik destek maili ile sorularınızı bize gönderebilirsiniz. En geç 48 saat içerisinde sorularınız destek ekibimiz tarafından yanıtlanacaktır.

18- Bana Özel Ürün Şifremi Kaybettim. Ne Yapacağım?

Ürünü satın aldığınız tarihi, ''Gün.Ay.Yıl'' şeklinde ve ürünü satın alırken belirttiğiniz ''Ad ve Soyad'' bilgilerinizi, rehberin içinde bulacağınız özel mail adresine gönderirseniz en geç  48 saat içerisinde kaybettiğiniz ürün şifrenizi mail yoluyla alabilirsiniz.

19- Ürün İade İşlemi Nasıl Yapılıyor?

Web Sitesi Kurma Rehberi, dijital bir ürün olduğu için kötü amaçlı (Ücretsiz paylaşım, Kopyalanma vs.gibi) kullanımlar göz önünde bulundurularak ürünün iade işlemi maalesef zor bir yöntemle ve nadir olarak yapılabiliyor. Bu yüzden ürünü satın almadan önce ürüne gerçekten ihtiyacınızın olup, olmadığını belirleyin.    

20- Üründen Memnun Kalmadım. Ne Yapmalıyım?

Üründen memnun kalmadığınız takdir de, bize mail yoluyla geçerli ve mantıklı bir sebep sunmanız gerekmektedir. Eğer üründen memnun kalmama sebebiniz geçerli bir sebep ise, satış komisyonu tarafından incelenir ve ürün iade işlemi tarafımızca başlatılır.