Kullanıcı Yorumları

Web sitesi yapmak için 1.500 - 3.000 TL arası fahiş fiyatlar isteyen ajanslarla karşılaştırdığımda muhteşem bir ürün diyebilirim.

Mustafa Ak** / Firma Sahibi

Sinir bozucu şekilde birileri web sitenizi yapsın diye beklemek zorunda kalmıyorsunuz. Kendiniz yapıyorsunuz ve mutlu oluyorsunuz. Bu kadar!

Derya Şen** / Öğretmen

Oh be! İstediğim blogu açmak ve kadar da güzel bir duygu anlatamam. Şimdi sıra film sitesi projemde...

Süleyman Serkan Bak**** / Üniversite Öğrencisi

Kendime ait güzel siteler yapınca talep üzerine dışarıya da iş yapmaya başladım. Öğrenci adamız sonuçta üç beş bişeyler kazanmaya başladık.

Harun Çet****** / Üniversite Öğrencisi

Derneğimize ait sitemiz olsun istiyorduk fakat malum fiyatlar çok pahalıydı. Bir arkadaş kendimiz yapalım deyince ürünü aldık, denedik ve oldu.

Ahmet Ka** / Dernek Yöneticisi

Üniversite kulübümüz için bir web sitesine ihtiyacımız vardı. 3 arkadaş kafa kafaya verdik kendi sitemizi istediğimiz gibi yaptık.

Fatih Dem** / Üniversite Öğrencisi

Mugla'da butik bir otelimiz var, daha çok kitleye ulaşmamız için web sitemizin olması şarttı. Web tasarımcılarla web sitemizi yapmaları için görüştük fakat çok yüksek fiyatlar çıkardılar. Kafamıza yatmadı. Bizde araştırma yaparken ürününüzü bulduk. Site kurmanın bu kadar kolay olacağını bilseydim, hiç vakit kaybetmezdim. Size gönülden teşekkür ederim.

Mustafa Tat*** / Otel Yöneticisi

Kendi biografimi ve akademik çalışmalarımı internet aracılığıyla insanlarla paylaşmak istiyordum. Hem ekonomik, hem de kimseye ihtiyaç duymadan kendi işimi kendim halledebileceğim güzel bir web sitesine ihtiyacım vardı. Web sitesi kurma rehberi tam bana göre bir ürünmüş. Bonus olarak verdiğiniz ücretsiz kitaplar da cidden ilgi çekici olmuş. 

Selda Sub*** / Akademisyen

Çok güzel ürünler üretiyoruz fakat bu ürünleri web sitemiz olmadığı için insanlara tanıtamıyoruz. Ayrıca internette sitemiz olmadığı için müşterilerimiz şirket adresimize ve telefonlarımıza da ulaşamıyorlar. Tamemen tanıtım eksikliği yüzünden pazar bulmayoruz. İyiki sizin ürünü buldukta ucuza kendi işimizi gördük. Emeğinize sağlık beyler.

Hakan Tek**/ İşletmeci

Kafanızı çok ağrıttım. Her soruma hiç usanmadan cevap verdiniz. Yeri geldi, beceremediğim yerlerde direkt müdahale ettiniz. Hakkınız ödenmez arkadaşlar. Şuan fikirlerimi özgürce sitem de paylaşabiliyıorsam sizin sayenizde... 

Yelda Ak***** / Blog Yazarı


Instagram da yıllardır satış yapan birisi olarak, web sitesi yapmak hep zor gelmişti. Sizin sayenizde hiç zorlanmadan sitemi kurdum. Satışlarımın artacağına eminim. 

Necla Söz**/ İşletmeci


Harun kardeşimin yorumunu okuduktan sonra ürününüzü almaya karar verdim. Amacım bu işi öğrenerek başkalarına web sitesi yapıp, para kazanmaktı. Hakkatten çok da doğru bir karar vermişim. Eşe dosta site yapmaya başladım sayenizde...

Yiğit Nur********* / Üniversite Öğrencisi


Yanarım yanarım, tasarımcılara ödediğim paraya yanarım. İnsanın kendi işini kendisi yapması gibi güzel birşey var mı? Tabiki yok! Ben kendi sitemi yapabildiysem herkes yapar. Çekinmeyin, zaman kaybetmeden siz de başlayın.

Hüseyin Ata*****/ Şirket Sahibi